Hodinky, které hlídají čas i vaše zdraví

Pokud se rozhodnete věnovat někomu hodinky jako dárek, pak budete jistě vybírat podle několika kritérií. Hned první informací, kterou budete potřebovat je, jestli váš blízký preferuje spíše analogové nebo digitální hodinky.Digitální hodinky jsou vhodnější spíše pro chvíle volna nebo pro sport. Jejich výhodou je přehledný displej s ukazatelem času. Tyto hodinky obvykle doplňuje gumový pásek. Je to výhodné především z důvodu snadné údržby.

  • S těmito hodinkami se tedy nemusíte obávat vydat se i do náročnějšího terénu.
  • Doma je snadno omyjete.

Nemusíte se obávat, že by při takové údržbě přišly hodinky k nějaké újmě. Nejen sportovní hodinky, ale prakticky všechny hodinky Invicta jsou voděodolné.

Univerzální řešení pro každý den

Jestliže je váš blízký spíše společenský typ a rád se účastní i významných společenských událostí, pak by byly jistě vhodnější klasické analogové hodinky. Velkou výhodou je, že v této oblasti je skutečně obrovský výběr. Další možností je zvolit takzvanou zlatou střední cestu a vybrat klasické „ručičkové“ hodinky, které disponují celou řadou funkcí nejen pro sport a turistiku. Zajímavou variantou jsou hodinky s GPS. Se spolehlivou navigací se můžete vydat i do neznámého terénu a nikdy nezabloudíte. Pánské sportovní hodinky mají i další funkce, které vám ohlídají aktuální stav vašeho těla. A navíc vám poskytnou informace o všech venkovních parametrech, jejichž znalost se vám může kdykoliv hodit. Těmito funkcemi jsou pochopitelně vybavené také dámské sportovní hodinky. Je až neuvěřitelné, že výrobce dokáže do tak malého přístroje zakomponovat tolik funkcí.

  • Hodinky Invicta jsou vlastně univerzálním řešením pro každou situaci.
  • Ukáží vám čas i datum, ohlídají vaše tělesné funkce, navedou na správnou cestu, a navíc jsou dokonalým a vkusným šperkem pro každý den.